پیام فرستادن

1.25G LR 10km صنعتی SFP -40-85°C

50pcs
MOQ
1.25G LR 10km صنعتی SFP -40-85°C
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
مشخصات
Volatge: +3.3V
Mode: single Mode
Connector: LC Connector
Form Type: SFP
Laser: 1310nm-FP
Products Status: Stock
Source: DFB
Fiber: single fiber
Compliance: RoHS/CE/FCC
اطلاعات اولیه
محل منبع: چین
نام تجاری: Trixon
گواهی: UL,TUV,FCC,CE,ROHS
Model Number: TSS-GE10-31DIR
پرداخت
Packaging Details: 10pcs/plastic tray, 100pcs/paper box
Delivery Time: 5-8 work days
Payment Terms: L/C, T/T
Supply Ability: 30k pcs/week
توضیحات محصول

توضیحات محصول:

گیرنده های نوری سری GBE SFP ماژول های با عملکرد بالا و مقرون به صرفه هستند. آنها به مشتری طیف وسیعی از گزینه های طراحی از جمله DDMI اختیاری،محدوده دمای استاندارد یا صنعتیاین گیرنده ها برای ارائه اتصال های سازگار با گیگابیت اترنت برای 1.25 گیگابایت در ثانیه در لینک های کوتاه، متوسط و بلند مدت طراحی شده اند. این گیرنده ها مطابق با GR-468-CORE واجد شرایط هستند.

ویژگی ها:

l سرعت داده کار تا 1.25 گیگابایت در ثانیه

فاصله تا 15 کيلومتر

l واحد 3.3V منبع برق و رابط منطق TTL

l رابط دوگانه اتصال LC

با پلاگین گرم

l مطابق با مشخصات MSA SFP SFF-8472

l مطابق با IEEE 802.3 و 1x Fibre Channel همانطور که در FC-PI-2 Rev 10 تعریف شده است.0

l دمای محیط کار

استاندارد: -40°C ~ +85°C

پارامترهای فنی:

 

(1310nmFPو PIN،تا 15Km)

پارامتر نماد دقیقه -آره. مکس واحد یادداشت
فرستنده
طول موج مرکزی λc 1270 1310 1355 nm  
عرض طیف*Nاره4 ∆λ     4 nm FP-LD
متوسط قدرت خروجی Pخارج -نه.5   -3 دی بی ام  
نسبت انقراض اورژانس 9     دی بی  
متوسط قدرت فرستنده خاموش Pخاموش     -۴۵ دی بی ام  
خروجی چشم نوری مطابق با استاندارد IEEE 802.3ah-2004  
گیرنده
طول موج مرکزی λc 1260   1610 nm  
حساسیت*Nاره5 PIN     -20 دی بی ام  
بیش از حد گیرنده اضافه بار -3     دی بی ام  
از دست دادن بازگشت نوری   12     دی بی  
LOS ادعا کرد لوسا -35     دی بی ام  
در مورد موارد زیر به شرح زیر است: از دست دادن     -25 دی بی ام  
هیسترسیس LOS   0.5   4 دی بی  
 

کاربردها:

انتقال فیبر نوری در مسافت های طولانی: این ماژول برای کاربردهایی که نیاز به انتقال فیبر نوری در مسافت های طولانی بین مکان های مختلف دارند مناسب است. به عنوان مثال،در شبکه های شرکت، چنین ماژول های SFP می توانند عملکرد انتقال پایدار را در صورت نیاز به اتصال شبکه های بین ساختمان ها یا شاخه های مختلف فراهم کنند.
اتصال مرکز داده: در مراکز داده، اتصال با سرعت بالا و قابل اعتماد برای پشتیبانی از ارتباطات و انتقال داده بین سرورها مورد نیاز است. چنین ماژول های SFP می توانند برای اتصال سوئیچ ها استفاده شوند،روترها، و سرورها در یک مرکز داده برای انتقال داده های قابل اعتماد.
شبکه های اپراتور مخابرات: در شبکه های اپراتور مخابرات، چنین ماژول های SFP می توانند برای اتصال دستگاه های شبکه مانند سوئیچ های فیبر، دستگاه های انتقال و خطوط فیبر استفاده شوند.برای ارائه خدمات اتصال پهن باند و سریع.

 

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Angela
تلفن : 15982326696
فکس : 86-28-84556672
حرف باقی مانده است(20/3000)