پیام فرستادن
  • ماژول فرستنده گیرنده QSFP
  • ماژول فرستنده گیرنده SFP
  • ماژول فرستنده گیرنده SFP+

چین ماژول فرستنده گیرنده QSFP & ماژول فرستنده گیرنده SFP سازنده

انتخاب گسترده ای از محصولات با کیفیت بالا برای شما
کیفیت 100G QSFP28 PSM4 ماژول گیرنده QSFP 2km 1310nm حالت تک کارخانه

100G QSFP28 PSM4 ماژول گیرنده QSFP 2km 1310nm حالت تک

طول موج: 1310 نانومتر
مصرف برق کم: < 3.5 وات
نام محصول: فرستنده و گیرنده 100G QSFP28
کیفیت CWDM4 2km Reach 1310nm 100G QSFP28 گیرنده برای برنامه های کاربردی فاصله طولانی کارخانه

CWDM4 2km Reach 1310nm 100G QSFP28 گیرنده برای برنامه های کاربردی فاصله طولانی

نام محصول: فرستنده و گیرنده 100G QSFP28
رابط: QSFP28
نرخ داده: 100G
کیفیت 100G QSFP28 ماژول گیرنده QSFP DDM برای 100GBASE ER4 100G اترنت کارخانه

100G QSFP28 ماژول گیرنده QSFP DDM برای 100GBASE ER4 100G اترنت

فاصله: 40 کیلومتر
درخواست ها: 100GBASE ER4 100G اترنت
DDM: آره
کیفیت TQS-HG10-31DCR QSFP28 LR4 100G ماژول گیرنده QSFP 10km 1310nm کارخانه

TQS-HG10-31DCR QSFP28 LR4 100G ماژول گیرنده QSFP 10km 1310nm

نوع کابل: دوبلکس
نوع کانکتور: QSFP28
DDM/DOM: حمایت
کیفیت 2.5G Ethernet Bidi Optical Transceiver با رابط اتصال LC واحد 20 کیلومتر کارخانه

2.5G Ethernet Bidi Optical Transceiver با رابط اتصال LC واحد 20 کیلومتر

نوع فیبر: SMF
طول موج: 1550 نانومتر/1310 نانومتر
فاصله: 20 کیلومتر
کیفیت ماژول گیرنده دو طرفه SFP T-1310nm R1550nm فاصله 40km کارخانه

ماژول گیرنده دو طرفه SFP T-1310nm R1550nm فاصله 40km

محدوده دما: -5℃ ~+70℃
فاصله: 40 کیلومتر
نوع کانکتور: LC
کیفیت 9.95Gbps SFP + ماژول گیرنده 80km با رابط دوگانه LC کارخانه

9.95Gbps SFP + ماژول گیرنده 80km با رابط دوگانه LC

نام محصول: ماژول فرستنده گیرنده OC192/STM64 SFP+
نوع فیبر: SMF
فاصله: 80 کیلومتر
کیفیت TPS-TG40-55DIR 10G SFP+ ماژول گیرنده 40km 1550nm-EML کارخانه

TPS-TG40-55DIR 10G SFP+ ماژول گیرنده 40km 1550nm-EML

مطابقت دارد: مطابق با مشخصات MSA SFP
نوع فیبر: SMF
فاصله: 40 کیلومتر
ما که هستیم
Sichuan Trixon Communication Technology Corp.,Ltd
در ماه سپتامبر 2008 با سرمایه ثبت شده 50 میلیون تاسیس شد، شرکت سیچوان تریکسون ارتباطات تکنولوژی، لمیتد یک شرکت فناوری در حال ظهور است که به توسعه اختصاص داده شده است،تولید و فروش ماژول های انتقال نوری با عملکرد بالا. تریکسون یک سازنده با گواهینامه ISO14001، IS09001، IS045001 است، تمام محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی مانند UL، TUV، FCC، CE و RoHS هستند، با بیش از یک دهه توسعه،حالا ما داريم ...
بیشتر بدانید >>
چین Sichuan Trixon Communication Technology Corp.,Ltd
بهترین فروشندگان
محبوب ترین محصولات
هر زمان می توانید با ما تماس بگیرید!
زیرا می دانیم که حتی بهترین محصولات نیز به اندازه افراد پشتیبان آن خوب هستند. پشتیبانی فنی 24/7.
اخبار و موارد
در اینجا آخرین اخبار و موارد است، تا بتوانید در مورد ما بیشتر بدانید