پیام فرستادن

OC-48/STM-16 ماژول Gigabit Sfp دو طرفه ماژول فرستنده فیبر نوری

قابل مذاکره
MOQ
Negotiable
قیمت
OC-48/STM-16 ماژول Gigabit Sfp دو طرفه ماژول فرستنده فیبر نوری
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
مشخصات
نوع فیبر: SMF
طول موج: 1310 نانومتر/1550 نانومتر
فاصله: 20 کیلومتر
DDMI: آره
نوع کانکتور: رابط اتصال LC تنها
نام محصول: فرستنده گیرنده SFP دو طرفه OC-48/STM-16
نرخ داده: سرعت داده های عملیاتی تا 2.5 گیگابیت بر ثانیه
منبع برق: منبع تغذیه 3.3 ولتی و رابط منطقی TTL
برجسته:

ماژول گیرنده فیبر نوری دو طرفه Trixon STM-16,ماژول SFP Trixon OC-48 گیگابیت,Trixon STM-16 ماژول sfp دو طرفه گیگابیت

,

Trixon OC-48 gigabit sfp module

,

Trixon STM-16 Bidirectional gigabit sfp module

اطلاعات اولیه
محل منبع: چین
نام تجاری: Trixon
شماره مدل: TSB-4820-35DCR
پرداخت
جزئیات بسته بندی: قابل مذاکره
زمان تحویل: قابل مذاکره
شرایط پرداخت: L/CD/P
قابلیت ارائه: قابل مذاکره
توضیحات محصول

TSB-4820-35DCR 2.5G BIDI Transceiver ماژول فاصله 20km 1310nm.1550nm -5°C ~ +70°C SMF

توضیحات محصول:

ماژول 1.25G SFP Transceiver ما با یک رابط اتصال LC واحد، قابلیت پلاگین گرم و قابلیت های نظارت تشخیصی دیجیتال (DDMI) طراحی شده است.آن را ارائه می دهد طیف گسترده ای از درجه حرارت از -5 °C به +70 °C و ایده آل برای استفاده در شبکه های فیبر تک حالت کوتاه فاصله (SMF)ماژول گیرنده 1.25G SFP ما برای ارائه عملکرد بهبود یافته با مصرف انرژی پایین و قابلیت اطمینان بالا طراحی شده است. علاوه بر این این گیرنده آسان برای نصب و استفاده است.ارائه گسترش شبکه سریع و بدون تلاش.

 

ویژگی ها:

پارامتر مشخصات
نرخ داده نرخ داده های عملیاتی تا 2.5 گیگابایت در ثانیه
نام محصول OC-48/STM-16 SFP Transceiver دو جهت
قابل وصل کردن قابل وصل کردن گرم
منبع برق واحد 3.3V منبع برق و رابط منطق TTL
فاصله 20 کيلومتر
نوع فیبر SMF
محدوده دما -5°C ~+70°C
طول موج 1310nm/1550nm
نوع کانکتور رابط اتصال LC واحد
DDMI بله
دو طبقه دو طبقه
 

پارامترهای فنی:

مشخصات عملکردی

(1310nm/1550 nmDFBو PIN،20 هزارm)

پارامتر نماد دقیقه -آره. مکس واحد یادداشت
فرستنده
طول موج مرکزی λc 1260 1310 1360 nm 1310nmTX/1550nmRX
1500 1550 1580 nm 1550nmTX/1310nmRX
عرض طیف*Nاره4 ∆λ     1 nm DFB-LD
متوسط قدرت خروجی Pخارج -5   0 دی بی ام  
نسبت انقراض اورژانس 8.2     دی بی  
متوسط قدرت فرستنده خاموش Pخاموش     -۴۵ دی بی ام  
خروجی چشم نوری سازگار با ITU-T G.957  
گیرنده
طول موج مرکزی λc 1530 1550 1570 nm 1310nmTX/1550nmRX
1260 1310 1360 nm 1550nmTX/1310nmRX
حساسیت*Nاره5 PIN     -۱۸ دی بی ام  
بیش از حد گیرنده اضافه بار 0     دی بی ام  
از دست دادن بازگشت نوری   12     دی بی  
LOS ادعا کرد لوسا -35     دی بی ام  
در مورد موارد زیر به شرح زیر است: از دست دادن     -19 دی بی ام  
هیسترسیس LOS   0.5     دی بی  
 

کاربردها:

شبکه های مخابراتی: این ماژول می تواند در شبکه های مخابراتی برای ارتباطات طولانی مدت استفاده شود و انتقال داده های قابل اعتماد و با سرعت بالا را در فاصله مشخص شده 20 کیلومتر فراهم کند.

مراکز داده: می تواند در مراکز داده برای ایجاد ارتباطات بین تجهیزات مختلف شبکه مانند سوئیچ ها، روترها و سرورها مستقر شود.امکان انتقال داده های کارآمد در داخل تاسیسات.

شبکه های منطقه بزرگ (MAN): ماژول را می توان در MAN ها برای اتصال گره های مختلف شبکه در سراسر یک شهر یا منطقه بزرگ استفاده کرد و انتقال داده را در مسافت های طولانی تر امکان پذیر می کند.

فیبر به خانه (FTTH): در پیاده سازی FTTH، این ماژول می تواند برای ارائه خدمات پهن باند با سرعت بالا به ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده شود.اتصال دفتر مرکزی به محل های مشتری.

شبکه های سازمانی: می توان از آن در شبکه های سازمانی برای ایجاد اتصالات قابل اعتماد و پهنای باند بالا بین دفاتر یا ساختمان های مختلف استفاده کرد.تسهیل ارتباطات و انتقال اطلاعات موثر.

Backhaul بی سیم: این ماژول همچنین می تواند در برنامه های کاربردی backhaul بی سیم مورد استفاده قرار گیرد، جایی که انتقال داده بین ایستگاه های پایه سلولی و شبکه اصلی را امکان پذیر می کند.حمایت از گسترش و بهبود شبکه های ارتباطات بی سیم.

سفارشی سازی:

طول موج: اگر شما به طول موج های مختلف برای برنامه خود نیاز دارید، می توانید با تولید کننده بحث کنید تا تعیین کنید که آیا سفارشی سازی ممکن است.آنها ممکن است گزینه های طول موج جایگزین را بر اساس نیازهای خاص شما ارائه دهند.

فاصله: ماژول استاندارد TSB-4820-35DCR دارای قابلیت فاصله 20 کیلومتری است.شما می توانید نیازهای خود را با تولید کننده برای کشف در دسترس بودن گزینه های سفارشی بحث کنید.

محدوده دمایی: اگر محدوده دمای استاندارد از -5°C تا +70°C با محیط کار شما مطابقت نداشته باشد،شما می توانید در مورد امکان سفارشی سازی محدوده دما برای مناسب تر شرایط خاص خود را پرسید.

نوع کانکتور: ماژول ممکن است با یک نوع کانکتور خاص (به عنوان مثال، LC، SC) عرضه شود.شما می توانید امکان سفارشی سازی را با تولید کننده بحث کنید.

بودجه برق: اگر نیاز به بودجه برق خاص برای شبکه خود دارید، می توانید با تولید کننده بحث کنید تا تعیین کنید که آیا ماژول می تواند برای برآورده کردن این الزامات سفارشی شود.

سازگاری: اگر شما مشکلات سازگاری با تجهیزات موجود یا تنظیمات شبکه خود را دارید،شما می توانید با تولید کننده بحث کنید تا اطمینان حاصل شود که ماژول سفارشی با محیط خاص شما سازگار خواهد بود.

 

پشتیبانی و خدمات:

پشتیبانی فنی و سرویس ماژول گیرنده SFP

ما پشتیبانی فنی و خدمات را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما SFP Transceiver Module به طور بهینه کار می کنند.تیم ما از کارشناسان فنی در دسترس برای پاسخ به هر گونه سوال و ارائه راهنمایی و مشاوره در مورد نصب و استفادهما همچنین کمک به رفع مشکل و خدمات تعمیر را ارائه می دهیم.

ما متعهد به ارائه خدمات عالی به مشتریان هستیم و به مشتریانمان کمک می کنیم تا بیشترین بهره را از محصولات خود ببرند.تیم پشتیبانی مشتری ما در دسترس است 24/7 برای ارائه کمک در صورت نیازما همچنین آموزش ها و راهنماهای آنلاین را برای کمک به مشتریان در درک محصول و ویژگی های آن ارائه می دهیم.

ما به طور مداوم برای بهبود محصولات و خدمات خود کار می کنیم تا بهترین تجربه را برای مشتریان خود ارائه دهیم.ما متعهد به ارائه یک محصول قابل اعتماد و با کیفیت در یک قیمت رقابتی.

 

بسته بندی و حمل:

بسته بندی و حمل و نقل SFP Transciver Module

ماژول SFP Transciver به دقت در یک کیسه با محافظ استاتیک بسته بندی شده و در یک جعبه ضد استاتیک قرار می گیرد.سپس در یک جعبه کارتن پر از حباب و فوم پلی اتیلن برای حفاظت اضافی ارسال می شود.

جعبه به وضوح با نام محصول و شماره قطعه و همچنین آدرس حمل و نقل برچسب زده شده است. محموله همچنین شامل یک شماره ردیابی برای ردیابی آسان است.

 

کد فایل: DS100040

OC-48/STM-16 ماژول Gigabit Sfp دو طرفه ماژول فرستنده فیبر نوری 0OC-48/STM-16 ماژول Gigabit Sfp دو طرفه ماژول فرستنده فیبر نوری 1OC-48/STM-16 ماژول Gigabit Sfp دو طرفه ماژول فرستنده فیبر نوری 2OC-48/STM-16 ماژول Gigabit Sfp دو طرفه ماژول فرستنده فیبر نوری 3OC-48/STM-16 ماژول Gigabit Sfp دو طرفه ماژول فرستنده فیبر نوری 4OC-48/STM-16 ماژول Gigabit Sfp دو طرفه ماژول فرستنده فیبر نوری 5

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تلفن : 15982326696
فکس : 86-28-84556672
حرف باقی مانده است(20/3000)